Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Народному жіночому ансамблю «Джерело»- 25!

Нещодавно в Будинку культури с.Привільне відбувся святковий концерт приурочений 25-річчю з дня створення народного жіночого вокального ансамблю «Джерело» та Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. На свято до громади завітали гості та партнери громади – представники головного управління ДСНС в Рівненській області, голова Дубенської РДА, начальник відділу культури та директор Будинку культури Дубенської РДА.

В ході свята керівники громади відзначили грамотами та подарунками кращих представників культури і аматорів народного мистецтва Привільненської ОТГ. Відзнаки отримали представниці жіночого вокального ансамблю «Джерело», учні Молодавської та Привільненської шкіл, представники дошкільних навчальних закладів, танцювальні та вокальні колективи зі своїми наставниками, а також активні члени територіальної громади – учасники культурних заходів.

А переповнена зала Привільненського будинку культури зустрічала оваціями кожен із номерів народного жіночого вокального ансамблю «Джерело».

Щиро бажаємо наснаги та розвитку представникам культури та аматорам народного мистецтва Привільненської об’єднаної територіальної громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин