Молодавська громада заслухала звіт сільського голови

Дата: 26.11.2018 21:19

23 листопада в приміщені клубу села Молодаво Третє  відбулися загальні збори громадян сіл Молодаво Перше, Молодаво Друге, Молодаво Третє. На збори завітали чимало громадян, котрим не байдуже, що зроблено на території  округу протягом року.

Сільський голова Юрій Момотюк коротко окреслив розвиток освіти, медицини, культури та інфраструктури Привільненської ОТГ. Спільно із громадою обговорили напрями розвитку населених пунктів у 2019 році.

На сході села спілкувались про укладання договорів із сімейним лікарем, благоустрій та ремонт доріг, вивезення сміття, ремонт та облаштування зупинок, впорядкування кладовищ, тощо.

Члени Привільненської територіальної громади мали змогу поспілкуватися із головою громади Юрієм Момотюком та заступником сільського голови Петро Дуцьким та отримати ґрунтовні відповіді на свої запитання.