Привільненська ОТГ завершила співпрацю із Корпусом Миру США в Україні

Дата: 26.11.2018 21:36

Фото без описуПротягом двох з половиною років на території Привільненської ОТГ над розвитком молоді та спорту працював волонтер Корпусу Миру США в Україні Maxx Hamm.

Протягом даного часу волонтер працював із молоддю, дітьми, підлітками та дошкільнятами. Проводились англомовні табори, бесіди, заходи, ігри та туристичні походи. Наші учні, молодь та члени територіальної громади мали змогу спілкування із носієм англійської мови. Реалізовано ряд проектів задля розвитку молоді, їх активної громадянської позиції, лідерських якостей, розвитку вмінь працювати в команді, вміти уявляти кінцеву ціль, бути проактивними, розуміти оточуючих, починати справи з важливого, раціонально управляти своїм часом,тощо. Створено Привільненський молодіжний центр.

Сьогодні громада щиро дякує волонтеру Maxx Hamm за чудову роботу, а Корпусу Миру США в Україні за результативну співпрацю.Щиро надіємось на її продовження!