Річниця з моменту створення та відкриття другої групи в Молодавському дошкільному закладі

Дата: 22.12.2018 13:35

Фото без описуРівно рік тому в Молодаво відбулась подія на яку чекали і дорослі і малі. В громаді відкрили довгоочікуваний дошкільний заклад, а сьогодні гарним подарунком для молодавських діток стало відкриття другої групи закладу. На свято до громади завітав народний депутат України Олександр Дехтярчук, виконавчий директор ТзОВ «Агро-Класік» Тамара Білоусова, голова Мирогащанської ОТГ Світлана Соборук, керівники установ Привільненської ОТГ та гості із сусідніх громад.

В ході свята лунали щирі слова подяки голові громади Юрію Момотюку, заступнику голови Петру Дуцькому та усім, хто доклав зусиль задля розвитку сучасного та затишного садочку в селі Молодаво Друге.