Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Учениця Привільненської ОТГ учасниця Школи "Агенти змін.Діти" для проактивних підлітків!

Проект "Агенти змін.Діти" - «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» - це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) та виник на основі Школи з громадянської та волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» НЦ “МАНУ”.

Проект виник на основі Школи з громадянської та волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» НЦ “Малої академії наук України”, заснованим в 2015 році Катериною Клюзко та затвердженим МОН. 
Основними завданнями даного проекту є розширення мережі тренерів та учасників школи вже відомої Школи «Агенти змін», масштабування проведення школи в рамках України та обмін міжнародним досвідом. 
Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» - “Агенти змін.Діти” реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.« повернутися до списку новин