Процес приєднання Іваннівської сільської ради до Привільненської ОТГ на фінішній прямій

Дата: 14.01.2019 12:40

Фото без описуРішенням позачергових сесії Привільненської та Іваннівської сільських рад 11.01.2019 року, на підставі висновку Рівненської обласної державної адміністрації щодо відповідності проектів рішень Привільненської, Іваннівської сільських рад Дубенського району «Про добровільне приєднання територіальної громади сіл Іванє, Бортниця, Зелене, Кривуха, Кліщина Лебедянка Іваннівської сільської ради Дубенського району Рівненської області» Конституції та законами України, були прийняті рішення щодо добровільного приєднання територіальної громади сіл Іваннє, Бортниця, Зелене, Кривуха, Кліщиха та Лебедянка Іванівської сільської ради до Привільненської ОТГ. Но позачергові сесії до громад завітав народний депутат  України Олександр Дехтярчук, який побажав подальших успіхів громад та пообіцяв й надалі сприяння їх розвитку.

Фото без опису

Наразі Привільненська ОТГ просить Рівненську ОДА клопотати перед Центральною виборчою комісією України про призначення додаткових виборів депутатів сільської ради від територіальної громади що приєдналася до Привільненської ОТГ.

Фото без опису