Медицина Привільненської ОТГ стала автономною та матиме автомобіль швидкої допомоги
Засідання сесії Привільненської ОТГ було цікавим та довготривалим. Депутатами розглянуто 30 питань порядку денного та понад 30 звернень громадян.
Одноголосним рішенням депутатського корпусу було схвалено проведення автономізації установ охорони здоров’я, як того вимагає чинне законодавство та введено в штатний розпис КП «Привільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» посаду водія. З метою надання якісних медичних послуг для населення Привільненської ОТГ за кошти сільської ради невдовзі буде придбано автомобіль швидкої допомоги.
Також депутати заслухали звіт про виконання бюджету за 2018 рік та внесли зміни до бюджету сільської ради на 2019 рік. Розподілили вільні залишки та переадресували субвенції з місцевого бюджету районному на виконання програми «Доступні ліки» та ін. Затвердили перелік громадських оплачуваних робіт та проектно-кошторисні документації для проведення ремонтних робіт фельдшерсько-акушерських пунктів громади . Передали основні засоби комунальному підприємству «Господар», які були придбані за рахунок коштів державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ.