Бюджет участі Привільненської ОТГ: 9-ть проектів загальною вартістю понад 720 000 гривень

У 2019 році в рамках проекту «Бюджет участі» на території громади буде реалізовано 9-ть проектів ініціативних груп Привільненської ОТГ. Загальна варість проектів сягає понад 720 000 гривень.

Проекти-переможці конкурсу:

•  «Спортивний дитячий майданчик» с.Молодаво Третє (автор проекту Микола Магель).
  • «Придбання сушильної машини для Привільненського ДНЗ «Бджілка» с.Привільне (автор прооекту Лариса Панасюк).
  • «Сучасний кабінет біології сьогодні – здорова нація і здорова планета в майбутньому» Привільненська ЗОШ І-ІІІ ст. (автор проекту Довжик Тетяна).
  • «Психологічно здорова та активна нація» с.Молодаво Третє. (автор проекту Микола Магель).
  • «Світ медіа» (автор проекту Мирослава Борейчук).
  • «Відновлення та облаштування джерела  в с.Молодаво Третє» (автор проекту Ощипок Михайло).
  • «Дитячий майданчик - місце щасливого дитинства» с.Панталія (автор проекту Роман Кіриченко).
  • «Створення умов для активного відпочинку дітей на свіжому повітрі шляхом облаштування дитячого ігрового майданчику в ДНЗ «Сонечко» у с.Молодаво-2» (автор проекту Марія Карпюк).
  • «Облаштування зупинок в с.Привільне на розі вулиць Центральна та Першотравнева» (автор проекту Довжик Тетяна).