Голова Привільненської ОТГ доповідав перед Президентом України

Дата: 19.03.2019 17:20

Фото без описуГолова Привільненської ОТГ взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петро Порошенко. Окрім обласних та міських очільників, на зустріч з главою держави прибули голи районних рад та адміністрацій, керівники ОТГ, представники бізнесу, духовенства, керівники комунальних підприємств та закладів Рівненщини. Були присутні також народні депутати від Рівненщини Олександр Дехтярчук, Юрій Вознюк та Василь Яніцький.

Головною темою зустрічі стало обговорення результатів децентралізації на Рівненщині та нові можливості для області в розрізі реформ.

Фото без описуПро зміни, які відбулися та відбуваються в громаді присутнім розповів і голова Привільненській ОТГ Юрій Момотюк. Свій виступ він розпочав із того, що майже за три з половиною роки, відколи створили ОТГ, бюджет громади зріс удесятеро: з 3 до понад 30 млн грн. Це дало можливість здійснити чимало позитивних перетворень.