Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних реєстраторів та адміністратора відділу центру надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Привільненської сільської ради

Дата: 10.06.2019 18:11

Відповідно до ст.10 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (зі змінами) та розпорядження сільського голови від 30 листопада 2016 року №82 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб у виконавчому апараті сільської ради"

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10 червня 2019 року по 10 липня 2019 року включно за адресою: 35622, Рівненська область, Дубенський район. село Привільне, вулиця Грушевського,2

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (03656) 54-1-10, pryvilne01@ukr.net

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту - повна вища юридична освіта (спеціаліст, магістр).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до кандидатів:

1. Стаж роботи за освітою не менше 3-х років.

2. Вільне володіння державною мовою.

3. Знання чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, адміністративних послуг, державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

4. Вільне володіння персональним комп'ютером.

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату проведення конкурсу буде повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою: 35622, Рівненська область, Дубенський район, село Привільне, вулиця Грушевського,2 зал засідань Привільненської сільської ради.