Проект «Краплинка добра»

Дата: 24.04.2019 12:03

Фото без описуУчні та педагоги Привільненської ОТГ відвідали дітей з особливими освітніми потребами школи-інтернат м.Дубно. В ході цікавих вправ однолітки познайомились та спільно із педагогами створювали пасхальні вінки. Проект «Краплинка добра» ініційований Веронікою Якимюк -  учасницею програми «Агенти змін» та підтриманий Привільненською сільською радою.

Даний захід став справжньою «Краплинкою добра». Підтвердженням цього були щирі посмішки та обійми друзів. Ділячись враженнями. учасники заходу відмітили, що потрібно напрацювувати нові ідеї для нових зустрічей.