День пам'яті і примирення

8 травня на території Привільненської ОТГ вшановано пам’ять односельчан, які загинули в боротьбі з фашистською Німеччиною та висловили слова подяки героям, що захищають нашу країну сьогодні.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.

Понад сімдесят років тому український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці у різних арміях світу самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.

Вшановуючи пам’ять минулого бажаємо всім нам мирного неба. І навіть у той час, коли схід нашої держави палає ми прогмовляємо: Ніколи знову!