Котельню Молодавської школи переведуть на тверде паливо

У 2019 році Привільненська ОТГ планує провести заміну системи опалення та встановитии новий твердопаливний котел у ще одному освітньому закладі громади. Молодавська ЗОШ стане останньою у списку переобладнаних освітніх установ з переводу на альтернативне паливо.

Окрім запланованого проекту в школі буде  облаштовано 1-й клас (згідно вимог НУШ), замінено підлогу, проведено ремонт їдальні та багато іншого.

В рамках Бюджету участі – на території Молодавської школи планується встановити дитячий спортивно-ігровий майданчик та реалізувати ще один проект «Психологічно активна та здорова нація», який передбачає пере облаштування психологічного кабінету та придбання столу для малювання піском.

Загалом, протягом 2017-2018 років, на ремонт та оновлення матеріально-технічного забезпечення даного освітнього закладу витрачено понад 840 000 гривень.