В Привільненській ОТГ спілкувались про органічне землеробство та його перспективи

Дата: 17.05.2019 20:56

Фото без описуЗа підтримки Агенції регіонального розвитку та офісу ПРООН у Привільненській громаді проведено семінар «Органічне землеробство та його перспективи». Із аграріями, представниками професійно-технічних училищ Демидівки і Млинова, Мирогощанським аграрним коледжем та активними мешканцями громади спілкувались виробники органічної продукції та науковці.

Основними темами доповідей були:

• Сертифікація за органічним стандартом ЄС. Ланцюги постачання та кластерна взаємодія;
  • Кооперація в органічному ягідництві;
  • Досвід переходу на вирощування органічних плодів;
  • Вирощування органічних зернових, олійних та інших культур. Особливості підготовки та обробки ґрунту;
  • Органічні системи удобрення:ефективність, ризики, оцінка органічних добрив. Технології приготування компостів для органічного землеробства.

Фото без описуЩиро дякуємо спікерами заходу Костянтину Січному – виконавчому директору ТОВ СП «Агро Органік», Дмитру Брицову – агроному українсько-німецької компанії «Дедденс Агро», Віталію Ішмурату -  ПП «Ягоди Волині», Володимиру Ковалю - ФГ Петрович, Тетяні Колесник - завідувач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства, Аллі Кучеровій – старший викладач кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства.

Щиро надіємось, що даний захід стане початком ефективної співпраці та розвитку нашої громади.