Всеукраїнська військово-патріотична гра  «Сокіл» (Джура)

Дата: 24.05.2019 13:00

Фото без описуПротягом 15-16 травня на території Привільненської ОТГ проходив І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри  «Сокіл» (Джура). Учасниками заходу стали 24-ри команди із Дубенського району, Радивилівщини та м.Дубна, які отримали подяки за участь від Привільненської ОТГ.

Вперше, учасниками військо-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) стала команда Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Вільні», які зайняли почесне ІІІ місце.