Оголошення про заміщення вакантної посади з енергоменеджменту

Дата: 24.05.2019 15:21

Привільненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з питань енергозбереження.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 24 травня 2019 року по 24 червня 2019 року включно за адресою: 35622, Рівненська область, Дубенський район. село Привільне, вулиця Грушевського,2

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (03656) 54-1-10, pryvilne01@ukr.net

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту - повна вища освіта (спеціаліст, магістр).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату проведення конкурсу буде повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою: 35622, Рівненська область, Дубенський район, село Привільне, вулиця Грушевського,2, зал засідань Привільненської сільської ради.