Депутати Привільненської ОТГ відвідали равликову ферму та асфальтний завод

Дата: 24.05.2019 15:48

Фото без описуТрадиційно, третій рік поспіль, 22 травня – виїзний день депутата Привільненської ОТГ. Депутатський корпус, члени виконкому та керівники закладів оглянули усі заклади соціальної сфери, інфраструктуру громади та приватні підприємства, що  є наповнювачами місцевого бюджету.

День депутата – це підсумок роботи громади за попередній рік та візуалізація плану соціально-економічного розвитку на наступний. Команда громади оглянула відремонтовані дороги та ті, що плануються відремонтувати у найближчому часі.

Працівники медичної галузі показали оновлені фельдшерсько-акушерські пункти та придбаний для них автомобіль. Розповіли про намір закупівлі нового медичного обладнання.

У закладах освіти оглянули шкільні кабінети та проговорили заплановані роботи на даних об’єктах, а це і ремонти шкільних їдалень, і переведення котельні на тверде паливо, і облаштування 1-х класів згідно вимог НУШ та оновлення матеріально-технічного забезпечення.

Фото без описуРаділи, що вже маємо відремонтований клуб с.Молодаво Друге, який був останнім у списку проведення ремонтних робіт серед закладів культури ОТГ.

Приємним здивуванням для усіх присутніх стали візити на приватні підприємства громади, а це і равликова ферма, церковний магазин та асфальтний завод.

Привільненська громада росте та розвивається, а ми прикладатимемо усіх зусиль, аби сприяти цьому.