Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Привільненська та Тараканівська ОТГ налагоджують співпрацю для надання якісних адміністративних послуг населенню своїх громад

Нещодавно Привільненська ОТГ підписали Угоду про партнерство із Проектом «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», що передбачає:

 


- фізичне та інституційне створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Привільненській громаді; 
- проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів Громади;
- підвищення поінформованості громадян щодо адміністративних послуг і пов’язаних з ними прав, а також ефективна участь громадян в наданні та контролі за наданням послуг на місцевому рівні.
Наразі, в Привільненській ОТГ капітально відремонтовано приміщення та проводиться підбір спеціалістів для повноцінного функціонування Центру надання адміністративних послуг для населення.
Окрім того, Привільненській ЦНАП матиме щонайменше 2-ва віддалених робочих місця. Одне із них буде функціонувати в Тараканівській громаді, для чого було підписано договір про міжмуніципальне співробітництво між Привільненською та Тараканівською громадами в сфері підвищення якості надання адміністративних послуг для населення.
З метою налагодження ефективної співпраці між громадами Привільненській сільські голови громад Юрій Момотюк та Наталія Сорочинська провели робочу зустріч на якій обговорили хід реалізації проекту та оглянули кабінети для віддаленого робочого місця у с.Тараканів.
Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією NIRAS Sweden AB на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

 

 « повернутися до списку новин