Депутатський корпус Привільненської ОТГ посилили новообрані депутати Іваннівської громади

Дата: 19.07.2019 12:27

Фото без опису16 липня відбулась історична подія Привільненської ОТГ – перше спільне засідання виконавчого комітету та депутатів Привільненської громади в склад яких долучились 8 депутатів із населених пунктів Іванніської сільської ради. Новообраних депутатів не тільки представили, а й відразу залучили до прийняття важливих рішень об’єднаної громади. Відтак, на сесії Привільненської сільської ради було розглянуто 25 питань порядку денного та понад 24-ри звернення громадян.

В ході засідання було підведено підсумки додаткових виборів та визначено повноваження депутатів Привільненської сільської ради від сіл Іваннє, Зелене, Кривуха, Кліщиха, Лебедянка, Бортниця, що приєднались до Привільненської ОТГ. Затверджено заступників сільського голови, внесено зміни до персонального складу постійних комісій, заслухано звіти виконання бюджету та розпочато реорганізацію Іваннівської сільської ради шляхом приєднання до Привільненської ОТГ та ін. Фото без опису
Привільненська об’єднана територіальна громада висловлює щиру подякує народному депутату України Олександу Дехтярчуку за підтримку в процесі доєднання Іваннівської сільської ради та сприяння розвитку нашої громади.