Керівники Привільненської ОТГ  взяли участь у молитовному сніданку

Дата: 23.08.2019 11:03

Фото без описуНа запрошення народного депутата України 8-го скликання Олександра Дехтярчука, керівники Привільненської громади Юрій Момотюк та Петро Дуцький взяли участь у 4-му молитовному сніданку. Спільно з головами об’єднаних територіальних громад Юрій Момотюк зачитав молитву за нашу країну.

На молитовний сніданок 22 серпня зібрались духовенство, військові, молодь, діти, влада,– люди різних конфесій, спеціальностей та віку.

Четвертий рік поспіль, напередодні головних державних свят України попри релігійні вірування присутні молились за наш край, країну, захисників, сім’ю і традиційні сімейні цінності. Спільно просили єдності та миру у державі.