Чергова сесія сільської ради

Дата: 23.08.2019 17:37

Фото без опису23 серпня відбулось спільне засідання виконавчого комітету та депутатів Привільненської ОТГ на якому розглянуто  25 питань порядку денного та понад 20-ть звернень громадян.

Депутати громади погодили надання субвенції із місцевого бюджету районному для придбання інсуліну, схвалено програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на 2019-2021 роки. Внесено зміни до місцевого бюджету та затверджено проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт. Надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення , розглянуто ряд земельних питань та ряд інших питань.