Голова Привільненської ОТГ ділився досвідом роботи у сфері міжмуніципального співробітництва

Дата: 05.09.2019 16:05

Фото без описуГолова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк взяв участь у конференції «Співробітництво громад: нові можливості для освіти та медицини» в ході якої презентував громаду та коротко окреслив потенціал і практичні аспекти  міжмуніципального співробітництва у сфері освіти. Поділився досвідом реформування закладів первинної медичної допомоги.

Голова ГО «Фундація імені Григорія Яхимовича» Марія Дзюпин та голова ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Олексій Колесников презентували результати аналітичного дослідження «Співробітництво громад: нові можливості для освіти та медицини»

Про здобутки та виклики співробітництв громад розповідали народний депутат України VІІІ скликання Олександр Дехтярчук та головний спеціаліст експертної групи адміністративно-територіального устрою Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування Людмила Попюк та ін.