Оголошення про конкурс на заміщення  вакантної посади

Дата: 18.08.2019 17:02

Додаток №1 до розпорядження

сільського голови № 255а від

16.08.2019р.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Привільненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади спеціаліста ІІ-гої категорії-бухгалтера Привільненської сільської ради.

Вимоги до учасників конкурсу:

• повна вища, або середня-спеціальна освіта
  • робота за фахом не менше 3-х років
  • володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером на рівні користувача.

Для участі в конкурсі необхідно подати до відділу кадрів сільської ради письмову заяву на ім’я Голови конкурсної комісії, заповнену особову картку (форма П-2ДС), дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, копію паспорта, копію податкового коду, копію військового квитка для військовозобов’язаних, декларацію про доходи за попередній рік, автобіографію.

Контактний телефон: 54-1-10