Дата: 26.09.2019 10:27

Фото без описуПривільненська ОТГ увійшла у 7-ку громад Рівненщини номінантів телепроекту "Громада мрії". На конкурс було подано 63 різножанрові відеоматеріали.

За рішенням журі, яке очолив продюсер Рівненського Міжнародного кінофестивалю «Місто мрії» Олександр Гладунов, у фінальну номінацію увійшли сім стрічок: «Вулицями громади» (Демидівська ОТГ), «Клесівська ОТГ: реформа в дії» (Наталія Демедюк, ТРК «Ритм»), «Відкривай Радивилів» (команда «Радодрайв» Радивилівського НВК, Радивилівська ОТГ), «Липа» (Мирогощанська ОТГ), «Культура замість дороги» (із циклу сюжетів та програм про децентралізацію Ірини Ничипорук, «Рівне 1»), «Місто сьогодення – Вараш» (Богдан Хлібович, голова обласної ради старшокласників «Імпульс», Вараська ОТГ), «Презентація Привільненської ОТГ» (Національний проект «Децентралізація» Програми «U-LEAD з Європою» - Привільненська ОТГ).

Нагородження переможців відбудеться під час відкриття Рівненського Міжнародного кінофестивалю «Місто мрії».