Дитячий майданчик у Молодаво Третє відкрили діти

Дата: 26.09.2019 10:28

Фото без описуНа символічне відкриття майданчику до Молодавської школи завітали керівники громади, експерт Львівського ХАБу Програми U-LEAD з Європою Наталія Миколайчук та майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу та Європи з веслування Василь Осійчук. Присутні подякували ініціативній групі громади, працівникам і учням закладу за ініціативність та побажали реалізувати ще більше успішних проектів.

Василь Осійчук розповів дітям як воно бути чемпіоном та наголосив на важливості занять спортом і постійній праці над самовдосконаленням. Цікава розминка від чемпіона світу та Європи насамкінець перетворилась на розминку для самого чемпіона та вчителя фізичного виховання від учнів Молодавської школи.

Проект бюджет участі Привільненської ОТГ на території громади започатковано за співпраці із Західноукранським ресурсним центром за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Реалізовується проект за рахунок бюджету Привільненської ОТГ.