Досвід роботи Привільненської ОТГ переймали голови ОТГ Рівненщини

Дата: 25.09.2019 17:53

Фото без описуВ ході заходу керівництво та працівники Привільненської ОТГ коротко оповіли досягнення роботи у 2019 році та поділилися досвідом роботи громади в напрямку міжмуніципального співробітництва в сфері освіти.

Окрім цього, гості ознайомились із роботою закладів культури, медицини, освіти. Оглянулили креативні майданчики – Молодіжний центр, «Територію свободи» (автобус), створений мурал та влаштовану нещодавно геліосистему на даху дошкільного закладу.
На завершення візиту, гості відвідали равликову ферму, яка працює на території громади.

Поїздку здійснено за фінансової підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe