В Привільненській ОТГ облаштовано приміщення пожежного депо

Дата: 09.10.2019 11:11

Фото без описуНещодавно силами комунального підприємства «Господар» та місцевої пожежної команди (за фінансової підтримки Привільненської сільської ради) побудовано пожежне депо. Спільна робота місцевої пожежної команди та добровільної пожежної команди «Фенікс» розпочато нещодавно, але вже не раз показала свою дієвість.
У вересні 12-м рятувальникам Привільненської ОГТ представниками обласного управління ДСНС було вручено посвідчення про проходження спеціальної підготовки. Теоретичне та практичне навчання вогнеборці проходили на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області.
На території комунального підприємства пожежне депо дислокуватиметься до моменту побудови в громаді Центру безпеки.Фото без опису
Привільненська ОТГ підтримувала і надалі підтримуватиме належний рівень безпеки та сприятиме розвитку інфраструктури задля забезпечення належного рівня якості життя своїх мешканців.