Рівненська область, Дубенський район

Засідання сесії та виконавчого комітету Привільненської сільської ради

Дата: 08.10.2019 15:08
Кількість переглядів: 12

Сьогодні відбулося спільне засідання депутатського корпусу та виконавчого комітету Привільненської сільської ради на якому загалом було розглянуто 17 питань порядку денного та понад 20 звернень громадян.
Серед питань порядку денного депутати розглянули та погодили проектно-кошторисні документації ремонтних робіт, внесли зміни до бюджету громади на 2019 рік, затвердили технічні документації із землеустрою з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів сіл Панталія та Черешнівка. Провели поділ земельних ділянок, що невдовзі будуть виставлені на аукціон для їх подальшої оренди та затвердили положення про порядок проведення конкурсу для керівників освітніх закладів громади та ряд інших питань.