В Привільненсткій ОТГ громаду навчають проектному менеджменту

Дата: 19.10.2019 20:50

Фото без описуЗа підтримки Програми U-LEAD з Європою з метою підвищення знань та вмінь для участі активних громадян в Бюджеті участі Привільненської ОТГ проводиться тренінг з написання якісних аплікацій форм проектів.

Учасники заходу набувають вмінь правильного формулювання проблеми, мети, визначення цільової групи, заходів та інших елементів якісного написання проектів для розвитку громади.
Найближчим часом в громаді буде оголошено конкурс в рамках Проекту Бюджету участі Привільненської ОТГ, отриманні сьогодні знання допоможуть реалізувати гарні ініціативи членів територіальної громади.

Дякуємо Проеку U-LEAD з Європою за можливість розвитку членів Привільненської територіальної громади та підтримку Проекту Бюджет участі Привільненської ОТГ.