Активна та креативна молодь Привільненської ОТГ ознайомилась із роботою телеканалу Рівне-1 та відчули себе справжніми телеведучими

Дата: 28.10.2019 09:41

Фото без опису25 жовтня, за підтримки Привільненської сільської ради, для активної молоді громади проведено екскурсію на телеканал Рівне-1. В ході візиту підлітки Привільненської громади мали можливість ознаймитись із напрямками роботи команди фахівців та зазирнути, як кажуть у народі "по той бік екрану". Спілкуючись із працівниками каналу зрозуміли співпрацю команди та підтримки один одного задля досягнення спільної мети. Проте найбільшою ізюминкою візиту стало те, що кожен із учасників мав можливість відчути себе справжнім телеведучим новин телеканалу Рівне-1.

Щиро дякую команді Телеканал "Рівне 1" за відкритість, а особливо Ірина Ничипорук цікаві історії та фахові поради дітям, котрі сьогодні-завтра обиратимуть свій фах. Надіюсь, ця цікава подорож надихне молодь на ще крутіші проекти ніж ми зараз маємо!

Фото без описуНагадую, що нещодавно, в рамках Проекту "Ю-тубери. Знімати відео? Просто!" за підтримки управління молоді та спорту Рівненської ОДА, підлітки Привільненської ОТГ ознайомились із основами роботи з анімацією та створили власний мультфільм. Як створити, вести свій власний із ю-туб канал та правильно писати інформаційні замітки (новини) мали можливість поспілкуватись із Сергій Штурхецький (Serhiy Shturkhetskyy). А сьогодні активна та креативна молодь Привільного відвідали тетеканал Рівне-1 та спробували себе справжніми телеведучими.

Щиро надіємося, що така гарна історія матиме цікаве продовження.