В закладах освіти Привільненської ОТГ стартував проект «Уроки важливих змін»

Дата: 15.11.2019 10:40

Фото без описуЗа допомогою «Маленького набору для великих змін» педагоги та діти в доступній формі спілкуються про зміни. Про те, як працює реформа децентралізації, навчаються правильно сортувати сміття. Учні 3-го класу Привільнеської школи, в ході заняття, створювали людину-змінотворця та охарактеризували його такими рисами: активний, оптимістичний, відповідальний, енергійний, добрий та ввічливий. Уявляли себе в ролі змінотворця та що б вони зробили у своєму власному королівстві змін.

Через гру спілкувались про важливість збереження планети від сміття та вчились його сортувати.
Віримо, що систематичні "Уроки важливих змін" в наших закладах виховуватимуть відповідальних та активних громадян, лідерів змін, які в майбутньому змінюватимуть Україну.
Привільненська ОТГ одна зі ста громад України - партнерів проекту "Маленький набір для великих змін". Проект покликаний пояснювати складні речі – такі, як реформи – на простих прикладах, через казки та ігри. Дану ініціативу реалізує Посольство Швеції в Україні спільно з громадською організацією "МІНЗМІН", проєктом Абетка реформреформ за підтримки Програми "U-LEAD" з Європою.