Бюджет Участі Привільненської ОТГ створив якісні умови для навчання учнів Привільненської школи

Дата: 15.11.2019 17:51

Фото без описуВ рамках реалізації проекту Бюджет участі Привільненської ОТГ, у Привільненській ЗОШ І-ІІІ ступенів клас біології привели у відповідність до сучасних норм. У класі навіть є манекет для проведення серцево-легеневої реанімації.

Відтепер учні мають можливість вивчати предмет за допомогою нових навчальних колекцій, демонстраційних матеріалів, бар’єрних, об’ємних моделей та моделей аплікацій. Придбано телевізор, мікропрепарати та лабораторне обладнання тощо.
Для реалізації проекту виділено понад 80 тисяч гривень. Щиро надіємось що створені умови роботи принесуть нові досягнення для учнів Привільненської школи.