Про активізацію громади, стратегічні документи та бюджет участі Привільненської ОТГ спілкувались на Іванні

Дата: 18.11.2019 17:06

Фото без описуПроектний менеджер Привільненської ОТГ Світлана Роїк взяла участь у зборах активу громади населених пунктів сіл Іваннє та Бортниця. В ході зустрічі було обговорено можливість активізації та включеності мешканців у життя територіальної громади. Важливості створення команди однодумців, котрі спільно працюватимуть задля розвитку громади, вирішення проблем та викликів, що постають перед нею.

Коротко окреслено напрямки Стратегічних документів громади та наголошено на важливості участі громади в робочій групі з коригуваання Стратегії ровитку Привільненської обєднаної територіальної громади, яка незабаром буде розпочата.

Радіємо, що в нашій громаді є активні та творчі люди, готові працювати для змін на краще!
А однією із таких можливостей сьогодні є Бюджет участі Привільненської ОТГ.