Привільненська ОТГ - єдиний делегат Рівненщини третьої міжнародної конференції "Стратегічний розвиток та інвестиції"

Дата: 25.11.2019 12:18

Третя міжнародна конференція "Стратегічний розвиток та інвестиції" зібрала понад 400 представників з різних куточків України - громади-партнери Проекту DOBRE, міжнародні інвестори, експерти із стратегічного та інвестиційного розвитку. Серед 20 запрошених громад України, які не є партнерами Проекту від Рівненщини є Привільненська ОТГ. Навчаємось та радіємо за успіхи колег у співпраці з проектом, ну і звісно, маємо надію на те, що DOBRE з новою програмою прийде й до нас.

У перший день конференції, про децентралізацію та сприяння економічному розвитку розповідали директор місії Агентства США з міжнародного розвитку а Україні( USAID), віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України, заступник Міністра розвитку громад, керівники програми DOBRE.
Директор з економічного розвитку м.Боземаг (штат Монтана, США), директор ВТС Securities, партнерами консалтингових фірм, представників компаній "Кока-Кола Україна" та "Гудвеллі Україна" розповідали про те, що може Громада запропонувати інвестору, як будувати діалог з інвестором та привели гарні кейси співпраці громади та інвестора.
Проведено дискусію на тему найбільших викликів у місцевому економічному розвитку громад.