Голова Привільненської ОТГ працює над розбудовою партнерства зі Словенією

Дата: 16.12.2019 17:01

Фото без опису16 грудня Юрій Момотюк взяв участь у робочій зустрічі з напрацювання подальших кроків партнерських ініціатив між українськими громадами та муніципалітетами країн ЄС. Зустріч відбулася у Домі Децентралізації за участі делегації ЄС, представників Програми «U-LEAD з Європою», Асоціації міст України, Асоціації ОТГ.
В ході заходу говорилось про подальший розвиток започаткованих партнерських відносин між українськими громадами та муніципалітетами країн ЄС, а також про успішні практики залучення інвестицій.
Нагадаємо, що Привільненська ОТГ увійшла до складу 3-х громад України, які започаткували міжнародне співробітництво зі Словенією. Угоду про наміри співпраці між Привільненською ОТГ та муніципалітету міста Одранці (Республіка Словенія) у сфері місцевого розвитку було підписано в жовтні 2019 року.