Активні громадяни Привільненської ОТГ

Дата: 02.03.2020 14:57

Протягом 2-х днів зала засідань Привільненської сільської ради перетворилась в креативний простір для розвитку. Тренінг «Active Citizens» від British Councils об’єднав у навчанні 40 представників різних поколінь із 7 населених пунктів громади (Привільне, Молодаво, Іваннє, Бортниця, Малі Сади, Придорожне, Черешнівка).

Учасники тренінгу знайомилися, навчались працювати в команді, комунікувати та вести діалог так, аби він не призводив до конфлікту; вправлялись над навичками отримувати та передавати правильно інформацію та замислились над власними цінностями. Другий день заходу був присвячений набуттю знань учасників з проектного менеджменту.
По завершенні заходу, кожен і його учасників отримав сертифікат, що дає можливість втілити набуті в ході навчань знання на практиці. Найближчим часом активна команда нашої громади має шанс вибороти перемогу в проекті «Active Citizens» від British Councils задля реалізації власної ідеї соціальної дії.

Бажаємо гарних ідей та їх реалізації задля розвитку нашої громади!