Голова Привільненської ОТГ в столиці обговорює зміни до Конституції

Дата: 03.03.2020 17:46

Сьогодні у Києві тривають публічні консультації щодо змін до Конституції України в частині децентралізації. Участь в обговоренні беруть представники з Рівненської, Київської, Житомирської, Чернігівської та Черкаської областей. У складі делегації з Рівненщини голова Привільненської ОТГ взяв участь в обговоренні змін до Конституції в частині місцевого самоврядування; можливостей та ризиків, що можуть принести конституційні зміни.

На окремих локаціях учасники заходу напрацювали детальну оцінку ризиків та можливостей, які можуть принести зміни до Конституції в частині децентралізації. На публічному обговоренні були розглянуті наступні гострі питання - Розділення повноважень між Державою та ОМС; Формат партнерства і взаємодії між Державою та ОМС; Фінансовий захист ОМС; Статуси мера і депутата; Система місцевих органів державної виконавчої влади; Нагляд та інші.