Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на нерухоме майно

Дата: 11.03.2020 12:32

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

1.Дата, час і місце проведення Конкурсу: 19 березня 2020 року, о 10.00 год. 00хв., Рівненська обл., Дубенський район., с.Привільне, вул.Грушевського,2.

2.Інформація про об’єкт оцінки: Нежитлове приміщення-котельня, площею 147,6 кв.м. по вул.Грушевського,3 в с.Привільне Дубенського р-ну., Рівненської обл.; мета проведення-викуп орендованого майна.

3.Кінцевий термін подання документів: 18 березня 2020 року.

4.Перелік підтверджуючих документів, які подаються на розгляд комісії:
-заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

-інформація на претендента за встановленою формою.

5.Вимоги до учасників конкурсу: кваліфікаційні вимоги до оцінювачів, що залучаються до надання послуг з оцінки майна, а також до суб’єктів оціночної діяльності,зокрема щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки,а також подібного до оцінюваного майна, визначені Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів комунального майна, затвердженого рішенням сесії Привільненської сільської ради №1902 від 12.02.2020 року.

6.Інформація про замовника та особу-платника робіт з оцінки – Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 04385327, вул.Грушевського,2 с.Привільне,35622).

7.Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки, зазначеного в п.2.-2500,00 грн.

8.Відомості про місцезнаходження комісії – с.Привільне, вул.Грушевського,2, тел.(03656)54-1-10; відомості про місцезнаходження робочої групи - с.Привільне, вул.Грушевського,2, тел.(03656)54-1-10.

9.Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також слід зазначити назву об’єкта оцінки та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію, і складається із документів, які зазначені у Положенні про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів комунального майна Привільненської сільської ради.

Спеціаліст другої категорії юрист

Данилюк Оксана Миколаївна, тел.+380936499088