Бортничани втілили у життя давню мрію та висадили 100 туй поруч місцевого храму

Дата: 25.03.2020 13:17

Фото без описуЗавдяки громадській ініціативі "Посади тую біля Церкви" у Бортниці висаджено близько 160 метрів живого паркану на території Церковного дворику. Для реалізації ідеї, в громаді було ініційовано збір коштів "По туї від родини". Відтак, за кошти небайдужих родин було придбано 70 парканних туй, а 30 – додатково подарував продавець, після того, як дізнався про громадську ініціативу.

За словами активістів, даний проект не завершено, а продовжено. І це лишень перший живий паркан в населених пунктах.
Громада висловлює щирі слова подяки за подаровані зелені насадження та волонтеру з числа громади, котрий здійснив їх підвіз до Бортниці.

Активна громада – рушійна сила розвитку, яка обов’язково досягне своєї мети! Радіємо, що маємо в нашій Привільненській ОТГ таких свідомих мешканців, котрі стають прикладом не тільки для Привільненської ОТГ, а й для всієї Рівненщини!

Дотримуймося введених карантинних обмежень та будьмо усі здорові!!!