Привільненська ОТГ реалізовуватиме проєт "Територія STEАM-освіти".

Дата: 08.05.2020 16:15

?????????»?????° ?????? ? ???????µ?????????° ???±?»?°?????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Привільненська ОТГ у числі переможців та у 2020 році реалізовуватиме проєкт "Територія STEАM-освіти". Проект націлений на урізноманітнення способів та методів навчання учнів, зацікавити та спонукати їх до дослідницької діяльності. Пошуку, генерування нових ідей, шляхів аналізу та вирішення питань, що виникають під час навчання за допомогою інноваційних технологій.

Серед основних заходів проекту планується створити STEАM-лабораторію, провести STEАM-квести, створити астрономічну лабораторію, Арт-майстерню та ін. За кошти обласного та місцевого бюджетів будуть придбані 3D-ручки, 3D-принтер для друку об’ємних моделей, роботи Makeblock, дрони, квадкоптери, телескопи, набори хімічних реактивів та інше обладнання що сприятиме досягненню поставленої мети.

Проекти громади вибороли перемогу серед 75-ти поданих на конкурс проектів.