Земельну ділянку для будівництва індустріального парку на території Привільненської ОТГ затверджено

Дата: 15.05.2020 14:44

Фото без описуНа черговому засіданні депутатського корпусу і виконавчого комітету Привільненскої ОТГ було розглянуто попереднє техніко-економічне обґрунтування будівництва індустріального парку та затверджено земельну ділянку під його будівництво, а також Привільненську ЗОШ визнано опорним закладом освіти громади.

Загалом на засіданні було розглянуто 28 питань порядку денного та 15 звернень громадян, серед яких було затверджено тарифи КП «Господар» за надання послуг асенізатором, затверджено положення про тендерний комітет громади та ряд проектно-кошторисних документації для виконання будівельно-ремонтних робіт.
Також депутатським корпусом прийнято рішення про надання субвенції районному бюджету на реалізацію програми «Онкологія та цукровий діабет» (яка нажаль з початку року взагалі не фінансується державою). Надано фінансову підтримку КП «Привільненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та розглянуто ряд земельних питань.