В Привільненській ОТГ стартує культурний медіапроєкт для дітей та підлітків

Дата: 23.06.2020 14:39

Фото без описуУ Рівному, Гощі та Привільненській ОТГ  розпочинається реєстрація у медіа-школу для дітей та підлітків. Проєкт «Медіа-школа прямує в громади» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Навчання – це літній творчий інтенсив, який спрямований показати розвиток культури в ОТГ та їх туристичні родзинки, а також дасть поштовх та мотивацію дітям у зацікавленні культурним життям своїх міст та громад.

«Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків» – це експрес-курс, який навчить створювати якісний відеоконтент, який мотивує до отримання професійних знань з відеовиробництва. Більше того, ми розповідатимемо нашим учням про історичні місця, відомих людей нашого краю, культурне життя міста Рівного, Дубенського та Гощанського районів» – розповідає керівниця проєкту «Медіа-школа прямує в громади» Олена Семенович.

Учасники будуть застосовувати різні методи збору та опрацювання інформації, а це, відповідно, дасть можливість вдосконалювати себе та піднімати свій інтелектуальний рівень.

Тематика сюжетів – знакові для міста Рівного культурно-мистецькі події, фестивалі, інтерв’ю з митцями.

«В рамках проєкту на учасників чекатимуть різноманітні лекції на професійну тематику, воркшопи, індивідуальні заняття, зустрічі з відомими журналістами та культурними діячами, навчальні екскурсії», – розповіла сценаристка і режисерка проєкту Руслана Броновицька.

Відеороботи випускників можна побачити на YouTube каналі MEDIA SCHOOL Rivne

Заповнити анкету можна за посиланням Фото без опису

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.