Привільненська ОТГ партнер проєкту "Безпековий простір" та увійшла до складу 7 ОТГ що підписали Угоду про міжмуніципальне співробітництво в сфері безпеки

Дата: 23.07.2020 15:27

21 липня на базі центру безпеки громадян, що у селі Біла Криниця Рівненського району семеро керівників ОТГ області серед яких: Привільненська, Бугринська, Миляцька, Смизька, Боремельська, Немовицька та Білокриницька громади підписали спільний договір міжмуніципального співробітництва для підтримки діяльності добровільних пожежних дружин.

Для семи партнерських громад Рівненщини представником ГО "Асоціації добровільних пожежних команд України" було презентовано План реалізації проєкту "Підвищення рівня безпеки населення в ОТГ Рівненської області шляхом утворення місцевих (добровільних) підрозділів пожежної охорони та запровадження навчального проєкту "Безпековий простір".

Це дозволить створювати більше центрів безпеки громадян, які якісно та вчасно надаватимуть допомогу населенню громад у різних надзвичайних подіях.