Голова Привільненської ОТГ учасник Загальних Зборів Асоціації ОТГ України

Дата: 13.08.2020 13:08

Фото без описуСьогодні, в м.Київ проходять Загальні Збори Асоціації об’єднаних територіальних громад. Учасником складу делегації від Рівненщини є голова громади Юрій Момотюк. Під час зборів відбудеться панельна дискусія, де представники міністерств, експертів підведуть підсумки реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також обговорять виклики, які стоять сьогодні на черговому етапі реформи та постануть перед ОТГ після місцевих виборів. Важливою подією стане підписання Меморандуму про cтратегічну співпрацю з Швецькою асоціацією місцевих влад і регіонів (SALAR) та Міжнародною асоціацією управління містами та округами (ІСМА).

Фото без описуЗокрема, у дискусії братимуть участь:

-Олександр КОРІННИЙ, голова Асоціації ОТГ, Новоукраїнський міський голова;

-Сергій ШАРШОВ, генеральний директор директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону;

-Григорій РУДЮК, заступник голови Асоціації ОТГ, Новоборівський селищний голова;

-Юрій БОВА, член правління Асоціації ОТГ, Тростянецький міський голова;

-Ірина СТАВЧУК, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України;

Фото без опису-Олена БОЙКО, народний депутат VIII скликання, експерт швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», DESPRO;

-Юрій ГАНУЩАК, директор Інституту розвитку територій;

-Ігор ПІЦИК, керівник експертної групи з питань регіонального розвитку Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики.

Також під час Загальних Зборів Асоціації ОТГ Голова Асоціації, члени Правління та Ревізійна комісія звітуватимуть про результати діяльності Асоціації в 2019 році. Відбудуться і вибори голови Асоціації ОТГ.