Голова Привільненської ОТГ прийняв участь у робочій нараді Рівненської ОДА щодо шляхів розвитку культури і туризму в регіоні

Дата: 10.09.2020 12:03

Під час зустрічі з заступницею Міністра культури та інформаційної політики України Ларисою Петасюк було обговорено стратегічні плани у сфері культури, презентувано розвиток культурної сфери Рівненщини. Обговорено можливі напрямки роботи на Рівненщині.

Основними завданнями на наступні роки заступниця Міністра назвала модернізацію інфраструктури, формування професійних кадрів, моніторинг якості послуг. У результаті їх виконання жителі області отримають рівний доступ до культурних послуг.

Голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк  висловив пропозицію щодо підтримки закладів культури у сільській місцевості. Адже бюджети громад не завжди дозволяють проводити капітальні ремонти приміщень, та й фінансові потоки на селі значно скромніші ніж у великих містах та районних центрах.

Участь у нараді взяли представники Державного агенства розвитку туризму України, голова облради Олександр Данильчук, керівники об’єднаних громад Рівненщини, туроператори.