Представники Привільненської ОТГ вивчали можливості розвитку локальної демократії в громаді

Дата: 29.01.2018 16:10

Фото без опису25 січня в межах проекту «Місток між владою та громадою», який втілює Інститут аналізу державної та регіональної політики за фінансової підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» до Привільненської ОТГ завітали представники Ресурсного центру розвитку місцевої демократії в Рівненській області. В ході зустрічі було проаналізовано можливості запровадження форм безпосередньої участі мешканців у формуванні та реалізації місцевої політики.

Під час заходу представники громади ознайомилися із особливостями нормативного забезпечення участі громадян у формуванні та реалізації місцевої політики. У центрі уваги були, зокрема, питання підготовки та проведення консультативних опитувань, загальних зборів, конференцій членів територіальної громади.Фото без опису

Також йшлося також про важливість забезпечення гарантованих Конституцією України громадянам прав на індивідуальні та колективні звернення. Розгянули питання законодавчих особливостей щодо проведення громадських обговорень і слухань, місцевих ініціатив, публічних консультацій.