Привільненська ОТГ отримала пожежний автомобіль
Дата: 29.01.2018 16:43
Кількість переглядів: 1022
26 січня офіцери Головного управління ДСНС України у Рівненській області в урочистій атмосфері вручили голові Привільненської об’єднаної територіальної громади Дубенського району Юрію Момотюку сертифікат на отримання пожежного автомобіля для місцевої добровільної пожежної дружини «ФЕНІКС».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385327/e7180fca5bc1eb5ce40ceb0987785fa5.jpg)
До підвищення рівня безпеки Привільненської громади долучився й вуйт гміни Рацеховіце пан Marek Gabzdyl та подарував Привільненській добровільній пожежній команді сумку медично-рятувального спорядження й запросив привільненських добровольців в гміну Рацеховіце для вивчення досвіду роботи польських добровільних пожежних команд.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385327/df6e85e1f2739c3fbab3e780edab73c1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385327/d8958e333711b79635df60513bd4f066.jpg)
« повернутися