Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 06.11.2020 14:30

1. Повна назва документа державного планування: звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Панталія Дубенського району Рівненської області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення

1) Дата початку та строк здійснення процедури.

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Привільненської сільської ради https://pryvilnenska-gromada.gov.ua/ – від 27 червня  2019 р. та публікації заяви в газеті

«Скриня » – від 27 червня 2019 р, в газеті «Наше дзеркало » – від 27 червня 2019 р.

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення на офіційному веб-сайті Привільненської сільської ради https://pryvilnenska-gromada.gov.ua/ – від 05 березня 2020 р., публікації в газеті « Скриня » – від 05 березня 2020 р, в газеті «Дзеркало плюс»– від 05 березня 2020 р.

2) Способи участі громадськості.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту СЕО. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Зауваження та пропозиції до звіту СЕО подавати в Привільненську сільську раду Дубенського району Рівненської області за адресою: 35622, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Привільне, вул. Грушевського, 2 тел.: (03656)-54110 та на електронну адресу: e-mailpryvilne01@ukr.net.

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання відбудуться 10 грудня 2020 року о 10.00 в приміщенні Привільненської сільської ради (35622, с. Привільне, вул. Грушевського, 2).

4) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічну інформацію, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документу державного планування: Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області: 35622, с. Привільне, вул. Грушевського, 2, тел.: (03656)-54110.

5) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до звіту СЕО подавати в Привільненську сільську раду Дубенського району Рівненської області: 35622, с. Привільне, вул. Грушевського, 2, тел.: (03656)-54110 та на електронну адресу: pryvilne01@ukr.net.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, до 09.12.2020 року.

6) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документу державного планування: с. Привільне, вул. Грушевського, 2.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення

1) Дата початку та строк здійснення процедури.

2) Способи участі громадськості.

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Додатки:

1. Пояснювальна записка