В Привільненській громаді створюється «Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата: 16.11.2020 10:17

Фото без описуЗаконодавчі колізії поки що унеможливоють роботу новоообраного складу укрупненої Привільненської громади. З метою недопущення призупинення діяльності громади було прийнято рішення проведення засідання депутатського корпусу Привільненської громади 8 скликання. На порядок денний було винесено 20 питання порядку денного та 30 звернень громадян.

Зокрема, депутати громади прийняли рішення про надання фінансової підтримки комунальному підприємству  "Господар"та Привільненській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Створено фінансовий відділ  Привільненської сільської ради та сворено комунальну установу «Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників», а також -  відділ освіти, культури, молоді та спорту при виконавчому комітеті Привільненської сільської ради.

Затверджено кошторисні розрахунки на проведення ремонтно-будівельних робіт проектів, що плануються реалізувати протягом 2021 року та ряд інших питань.Фото без описуФото без опису