Команда фахівців Привільненскої громади поповнилась новим лідером

Дата: 25.11.2020 16:57

Фото без описуНезабаром на території громади запрацює Привільненський центр професійного розвитку педагогічних працівників. За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади керівником даної установи стала Наталія Мельнікова. Віднині над розвитком професійного рівня педагогічних працівників Привільненської громади працюватиме справжній фахівець своєї справи.

За результатами попередніх перемовин, до складу міжмуніципального співробітництва роботи Привільненського центру професійного розвитку педагогічних працівників доєднаються щонайменше 5 територіальних громад  Дубенщини.

Привільненска сільська рада запрошує до партнерства громади Рівненщини, аби спільно працювати над професійним розвитком педагогічних працівників